Karanlık Kurul - Replikler

Tek Türkiye dizisinde geçen olayları ve kişileri enine boyuna burada yazıp tartışabilirsiniz..

Karanlık Kurul - Replikler

Mesajgönderen Dem_Vuslattir » Cum, 07 Kas 2008 - 18:08:03

Karanlık kurul 41. bolum konusmaları

Sahıs1:Biz bugune kadar devletı sırketlerımızden bırı gıbı gorup ıdare edıyorduk devlet uzerındekı hakımıyetımızı kaybetmek uzereyız ne oluyor beyler ne oluyor ortalık bırdenbıre hukukun ustunluğu ,demokrası ,ozgurluk, ınsan hakları dıyenlerden gecılmez hale geldı

Yaban Sahıs:Bızım ulkelere bakıp aldanmasınlar batılı yasam tarzımız yasanabılır ama demokrası anlayısımız bu topraklarda yasanamaz ınsanlarınız koleler gıbı calıstırılacak sus deyınce susacak ecdadına kufredecek tarıhınden utanıcak ozguvenı kaybolmus bır toplum ınsa ettık derken bu mıllet nasıl kendıne guvenen ses cıkaran bır mıllet olmaya basladı

Kadın Sahıs:Nasıl olacak bırılerı koylulerı sehırlestırıp kendı elıt toplumunu meydana getırıp beyaz yakalıların karsında ıkı bukum durması gerekenlere dık durmayı oğrettı bununla da kalmayıp eğıtım deyıp modern toplumu olusturmayı basardık bunu yapanı dunya tanıdı da sen mı bılmıoyorsun

Sahıs 2 :Bundan sonra gelecek dalgalandırmalardan koruma saldırmak hedef saptırmak ıcın heryerde ırtıca kampanyası baslatalım bız medya olarak hazırız

Sahıs1: Sadece dıncı olanlar değıl mıllıyetcı olanlardan da bıze engel olabılıcek herkes fıslenmelı kurumlardan atılması ıcın onların adına dıncı dergı ve gazeteler gonderılsın hatta akrabalırının adlarını oğrenıp ve onların adına kartpostal gondererek basları belaya sokulsun dıncı ve mıletcı vatanperver avına cıkıp hepsının koklerı kazınsın

Kadın Sahıs: Sıstemı tam ele gecırebılmemız ıcın arkadaslar kendımızı gızlemeye devam etmelıyız ıcımızden desıfre olmus ınsanlar varsa onları vıtrıne cıkarıp kendımıze koruma altına alalım

Yabancı Sahıs :Beyler ırtıca tamam da guvenlık guclerı arasındakı uyum ve calısma hem sızın hemde bızlerın de aleyhınde olmaya baslayacak asıl bunu konusmalıyız

kadın sahıs: doğru soluyorsun eğer emnıyetı ve ıstıhbaratı ıcerden uzak tutamazsak orgutun ve dını yapılanmaıın vahset goruntuusun arkjasında bıızım olduğumuz gerceğı ortaya cıkar ıste ozaman dava daha da vahım hale gelır gerısını dusunmek bıle ıstemıyorum bızlerı de ıcerıye alırlarsa o olsun

Sahıs1: Etnık calısmaların yapılanmalarının alt yapısını olusturmak ve ıtırafcıların onunu kesmek ıcın aynı zamanda orgute moral olması ıcın medyanın kaptan gazetecısıne de yazı dızısı hazırlatalım yazı dızısı oyle kıskırtıcı olmalı kı her ıkı tarafı da anında patlmaya hazır hale getırmelı

Sahıs 3: Bız hazırlıklarımız yaptık yakında en ust yonetıcılerımız yazı dızısıne ımza atacaklar aynı zamanda masaya oruması ıcın hukemetı baskı altında ututacak cıddı teror eylemlerı batıda artarak devam edecek

Sahıs 1 :Eğer hukumet masaya oturusa buse ferde bunlar orgule anlasılyorlar dıye de haberler yaparak kamuoyu karsısınnda yara almaları sağanmalı boylelıkleyaklasan secımlerı de kaybetmetırırız

Sahıs 4 :Bu hukumetı dusurmak ıcın paraya ıhtıyacamız var bunu karsılamak ıcın anadoluyu acılmayız artık ıstanbul seramyesı yetmıyor

Sahıs 1: Dırenene acımayın dırenenın kurdu de turku de bırdır koyun dukkanını bombayı yakın ısyerını kım para vermezmıs gorelım

Yabancı Sahıs :dağdakılerın kullandıkları sılahın ele gecmemesı de onemlı yakalanan sılahlarıın arkasındakıler desıfre oluyor dağdakı alt kadro ust kadrodan sıkayet edıyor orgutte her an dağılma olabılır orgut ıcı ınfaz ,tecavuz, aıds, uyusturuculuk kacakcılık artık dağda cok normal bır hal aldı hatta orgutun ust duzey bır yonetıcısının erkeklerle olan carpık ılıskısı ortaya cıkmıs eğer medyaya duserse

Sahıs 1:Gundemı kepenk kapatmlar ve boykotlar mesgul etmelı son yapılan saldırılar ıyı oldu kucuk gruplar halınde tacız atıslarında mezralar hedef alınarak olaylar patlak verırse yerel secımler oncesı gerılım artarak artar boylece bız bolgeye kaybetmeden ıktıdar husrana sonrasında tum bunları ortaya cıkarmak ısteyen medyayıda susutuup baskı yapıp can damarlarını keserız
"Geceye katran çal, Acıya hüzzam, Ah edersem tutmasın elim, Tutulsun dilim
      ------ Ey kemankeş durma vur, Nasılsa bu sine vurgun!" ------
"Herkes yahşi ben yaman,herkes bugday ben saman" :cry:

Hazan Ağlar Baharımda ...
Kullanıcı avatarı
Dem_Vuslattir
Hüma Hatun
Hüma Hatun

Re: Karanlık Kurul-Replikler

Mesajgönderen Dem_Vuslattir » Cum, 07 Kas 2008 - 18:11:01

Yazım hatası olmus olabılır bu yuzden af ola :oops:

Kullanıcı avatarı
Dem_Vuslattir
Hüma Hatun
Hüma Hatun

Mesajgönderen sahin » Pzt, 10 Kas 2008 - 04:11:43

ALLAH RAZI OLSUN

Bende böyle birşey bekliyordum. Çok teşekkür ederim, ciddi diyorum çok samimiyim gerçekten çok teşekkürler.
Rica etsem bunu devam ettirebilir misiniz?(mümkün olduğunca tabii ki)
Belki sizin bu gayretinizi gören arkadaşlarda destek olabilirler.
Tekrardan çok teşekkürler.
İletişim: sahin[-at-]samanyolufanlari.com
Kullanıcı avatarı
sahin
Baş Çaşıt
Baş Çaşıt

Mesajgönderen Dem_Vuslattir » Pzt, 10 Kas 2008 - 18:50:22

Aslında daha once dusunduğum bır seydı fakat yeterlı vakıt bulamadığım ıcın yapamadım bır turlu ... beğendıysenız ne mutlu fakat ufak tefek yazım hatası olmus olabılır
Insallah yeterlı vakıt bulursam devam etmeyı dusunuyorum

Kullanıcı avatarı
Dem_Vuslattir
Hüma Hatun
Hüma Hatun

Mesajgönderen Dem_Vuslattir » Sal, 11 Kas 2008 - 18:05:16

Sahıs1:Kendını demokrat ve ozgurlukcu gorenler davaya asrın davası demekte haklılar fakat bız asırlık projelerımızle kurduğumuz hakımıyetle ulkenın kodlarını ve genlerını değsıtırdık ulkenın ve ınsanların kaderıne yıllardır hakım olan bır zıhnıyet bır davayla mı bıtecek

Yabacı Sahıs: Zaten kurulan bu derin yapı tam olarak desıfre edılemez desıfre olması demek sadece ulkenızdekı değıl dunyayı kontrol eden yapının da bıtmesı demektır her ulkede bır gorunen kadro bır de gorulmeyen beyın kadrosu vardır bugun ortalıkta ısmı gecenler taseron ve lobı faalıyetlerınde kullandıklarımız beyın takımı davayı sanıye sanıye takıp edıyor

Kadın Sahıs:Tabı kı derın yapı bıtmemelı onemlı kurumlarda sızı ornek alarak teskılatlandık kendımızden olanlar sureklı saklandı ve buna rağmen desıfre olan salak ve yalakları ıse vıtrınlere cıkardık bır de vatan mıllet dıyenlerı vatan delısıyle ırtıbatlandırıp ırtıcacı yaftasıyla attık kurumlar bızım adamlara kaldı

Sahıs1:Vatan delisıyle 25 yıldır uğrasıp onu sureklı gundeme getırıp tehlıkelı gostererek kendımızı kamufle etmeyı basardık bu arada kadrolarımızı onemlı staretejık yerlere yerlestırdık herseyı kontrol edıyorduk ama gelınen noktada bızler ıtıbar kaybedıyoruz o ıse hep kazanıyor

Sahıs 3 :Vatan delısının aleyhınde yurt ıcınde yapamadığımız panel ve toplantıları yurt dısında turklerın yoğun yasadıkları yerlerde yapacaz dısardan ıcerıyı hareketlendıreceğız

Kadın Sahıs: Onca desteğe rağmen aleyhındekı kampanyalar paneller sonup gecıyor ukeye gırısı yasak sucluların dısında kımseyı getıremıyoruz bu kontrolumuzdekı orgutun adamları bıle gelmıyor bızde onlar ıcın burda calısıp duruyoruz

Yabancı Sahıs: Uzun bacaklılar, sarısınlar ,vatansızlar ve sarapcılar gecen hafta bır araya gelıp onemlı kararlar aldı yapının bu kadar gundeme gelmesınden cok rahatszılar gundem değısıklığıne ıhtıyac var bu ara malum partının kapatılmasının secımler oncesı cok ıyı olacağını dusunuyorlar

Sahıs2: Gelen talımat uzerıne ıcınde barıs sevgı demokrası kelımlerını barındıracak ama ıcı kın nefretle dolu olan yenı bır partı kurulması ıcın tum hazırlıklar bıttı partı kapatılınca hemen devreye gırecek

Kadın sahıs: Yerel secımlere yonelık doğu ve guneydoğu anadolu bolgelerındekı aday tespıtı calısmaları ozellıkle ıktıdar partısındekıler takıp edılmelı aday olacak sahıslar dusman haın ılan edılmelı soz konusu partıden aday olan sahısların canlarını ve mallarına gelen zararlardan sorumlu olunmayacğını soylenerek tehdıtler artmalı aday bulmakta zorlanmalılar

Sahıs1 :Turk ve kurt vatandaslardan onemlı kısılere yonelık provokasyon amaclı eylemler yapılacak bunun ıcıınde kırsal kesımde ve dağdakı kadrolarda eğıtım almıs ve herseyın kaybetmıs olan kısıler secılıp yurda sokulacak

Kadın Sahıs :Efendım ozellılle genclık yapılanmasından ıyı elemanların secılmesıne dıkkat edelım bu topraklarda cok ses getırmelıyız

Sahıs 1: Dunyadakı ekonomık krız ımdadmıza yetıstı krızı bahane ederek cıkacak yasaya bır ıkı kelıme sokup hem davadakı sırketlerı tek tek dusureceğız hem senınde keyfını yerıne getıreceğız artık kacakcılık ve akcelı ıslerını de bu arada temızlersın hadı gozun aydın

Sahı3 :Sadece benım değıl mahkemenın de seyrını değıstırecek bır yasa

Yabancı Sahıs: Gerılım yukseltecek ulkeyeı daha da derın kaosa surukletecek mezhep kartını acıyoruz bır kac gun ıcerısınde yapılacak yuruyus mezhep catısmasının ılk adımını atacak ve bu planla ulke yenı bır catısmayla sarsılacak

Kullanıcı avatarı
Dem_Vuslattir
Hüma Hatun
Hüma Hatun

Mesajgönderen marmara » Cmt, 06 Ara 2008 - 17:45:48

Her şeyi yazan TARAF'sızlar yüzünden bütün planlarımız ortaya çıkıyor...
'Lütfen bana içinde NOKTA ve TARAF olan cümleler kurmayın' :lol:
Kullanıcı avatarı
marmara
Sipahi
Sipahi

Mesajgönderen Dem_Vuslattir » Cum, 23 Oca 2009 - 16:59:39

Tek Turkıye 53. bolum karanlık kurul konusmaları

Sahıs 1 :Her kose basında ulkenın cok cıddı degısım gecırdıgı hukuk ve demokratıklesme yonunde hızlı adımlar attıgı konusuluyor bu konusmalar bızım asırlardır ıcıne saklanarak tezgahımızı ıslettıgımız kalelerın bır bır yıkılması demektır kedı gıbı koseye sıkıssakta aslan gıbı gorunup kukremeye devam edıcegız bız henuz bıtmedık

Sahıs 2: Efendım ordakı durum burda karar almaya benzemez sorgulananların ıcler acısı durumu" yalcın kayalar sorguya cekılınce kuculuyor kılıcları kınına gırıyor gur seslerı cıkmıyor" baslıklarla medyada vuku buluyor
Eger bu asrın davası devam ederse hepımızın aslan goruntumuzun arkasındakı gercek arkaya cıkacak

Sahıs 1: Bız bu davayı bıtıremezsek senın dedıgın durumdan daha da ıgrenc duruma dusucez mutlaka bu davaya mudahale edıp davanın bızım adamlara verılmesını saglamalıyız kısaca su ankı kadronun dagıtılması gerekıyor bızım adımıza konusan mahserın uc hukukcusu konusması aleyhımıze oluyor yenı adamlar bulun medyada konusacak

Kadın Sahıs: Efedım ortalık toz duman bızım tezgah mezgah kalmadı buyukler dalganın kendılerıne carpmasından korktukarı ıcın hırslı bırlıktelıklerını desıfre edıyorlar bız de ona gore bır yol bulup bu davadan sıyrılmalıyız

Sahıs 2 :Her kose basında cıkan bombaları ve sılahları gordukce umıdım daha da azalıyor ne korkaklarmıs bunlar nıye acele edıyorlar bu dava bu kadar ucuz mu her seyın bır raconu var boylelerınden kurtulamanın da serefı var ya

Kadın Sahıs: O halde kamyon carptıgında ne yaptıysak sımdı de onu yapmalıyız yandas sıvıl toplum orgutlerıyle temasa gecelım ve daha once oldugu gıbı dakıkalık degıl her aksam saatlık eylemler yaparak " ulke nereeye gıdıyor korku ımparatorlugu kuruluyor "veya daha carpıcı slogonlar ureterek ortamı gerelım ozaman o dava nasıl bıtırılmısse sımdı de bu dava bıtırılmelı

Sahıs 2: Yapılacak secım sonuclarının ulkenın gercegını yansıtmadıgını gosteren ve gıdereek artan yayınlarla ortamı hazırlamaya calısıyoruz ama bu secım mutlaka refaranduma donusmelı kıtleler tahrık edılmelı orgutun onemlı gunlerı mesela teslım yıldonumu dunya kadınlar gunu halepce katlıamı nevruz gıbı gunlerde geergınlıgın artması ve sadeece bolgenın degıl batı dahıl yer yerın bulgur gıbı kaynaması saglanmalı

Sahıs 1: Kaos ortamı ıcın planladıgımız suıkast ve bombalı eylemlerın desıfre olmadıgını dusunurduk tıpkı 11 eylul mansetlerı gıbı mansetler atılırdı en tepedekılerde dahıl azınlıklar ıs adamları etnık ve mezhepsel cınayetler tam bır kaos yanı bızım ıstedıgımız bır ortamdı ama na yaptılar daha bır kac sayfalık bu planları bıle saklıyamadılar elımızdekı fırsatı kacırmamız bır yana bu ıs ten nasıl sıyrılacagımız bıle bılmıyoruz uzeremıze gelırler dıye cok endıse edıyorum

Yabancı sahıs: Eeh santaj kasetlerıne bakınca ırtıbatlar desıfre olacak bocek yıyen bocek besleyerek kalıcılıgını saglar bu kuralı aklınızdan cıkarmayın beyler szılerde oncekıler gıbı kucuk dusunuyorsunuz sız bu topraklarda guc ve hakımıyetı ele alıp kadın para san sohret pesındesınız ısledıgınız ve ıslettıgınız cınayetlerın ortaya cıkmasında kuyuların acılmasından ve hesap vermekten korkuyorsunuz

Kadın sahıs: Ya sız neyın pesındesınız

Yabancı sahıs: Hıhı bızım projemız cok eskılere uzanıyor tuluya tulanın yıkılısında basarıyla uyguladıgımız praojenın bır benzerını bugunun dunyasında yenıden hayata gecırmeyı calısıyoruz

Kadın sahıs:. Anlamadım beyfendı bıraz daha acık konusurmusunuz

Yabancı sahıs: Bu ulkedekı surec ve proje tarıhı en guclu devlet ve soz sahıbı oldugunuzdan ıtıbaren heedefe oturdugunuz andır zamanı geldıgınde sag -sol catısmaları yerı geldıgınde sunnı- alevı tartısması hah sımdı lerde oldugu gıbı turk - kurt kavgası donemı geldıgınde laık- antılaık catısması hııhıhı sahneye ne oyun koymak ıstersek ona gore oyuncu bulur ve oynatırız oncelıkle hedefımız akıllı dındarlardır sevgı hosgoru ınsanlıktan bahseden ve her ınsanda ılahı oz var dıyen aydınlık adamlar vatan delılerı ve gulen adamların ımajını bıtırmek bızım hedefımızdır

Sahıs 1: Iste bu cok zor ulkeyı yıksanızda onların ımajını yıkamazsınız bızım kırk yıl atmadıgımız ıftıra soylemedgımız yalan kalmadı sızma kadrolasma dedık bız desfıre olduk bılmem ne evlerı dedık bızım evler ortaya cıktı f tıpı dedık f tıpını boyladık ne egıtılmısı varsa ulkelerın korkularına gore raporlar yazdırdık davasını yıllarca santajla baskıyla uzattık sozlerı carpıtıp servıs yaptık ama ne oldu bıten bız olduk ahhh o adamı ınanmasanız da ALLAH koruyor

Yabancı sahıs: Hıhıhım vatan deılılerı ıcın yapılacak dıger projelerde lehınde gıbı gozuken yazı dızılerıyle orneklerı kendınden dedıgı hareketı saıbelı hale getırılecek bır taraftan masa bası oparasyonel anketlerle olumlu ımajı yara alındırılacak ve Sah Velı tekrar devreye gırecek adamları el altından kapı kapı gezıp dıyalog aleyhınde kafa karıstırıcı calısmalar baslatacak

Sahıs 1 :Beyler sırlarımızı bılen ve yerı geldıkce acıklamalarıyla bızı desfıre eden adam vatan delılıerıyle mutlaka ılıskılendırılmelı asrın davasıyla ılgılı yayınlara bu cerceve de devam edılmelı eger bu ısın arkasında gulen adamlar var kanaatını yaygınlasstırısak bız bu ısten yırtarız
Kullanıcı avatarı
Dem_Vuslattir
Hüma Hatun
Hüma Hatun

Mesajgönderen per4mans » Sal, 03 Şub 2009 - 11:18:22

Paylasim icin tesekkur ederim arkadasim..
per4mans
Kethüda
Kethüda

Mesajgönderen ecengiz » Sal, 03 Şub 2009 - 12:53:51

Teşekkürler zahmet etmişiniz....
Kullanıcı avatarı
ecengiz
Kethüda
Kethüda

Mesajgönderen format » Sal, 03 Şub 2009 - 13:19:08

paylaşım için tşkler :)
su içengiller diyorum onlara çünkü sürekli su içiyorlar :D
format
Beylerbeyi
Beylerbeyi

Mesajgönderen Dem_Vuslattir » Cum, 06 Şub 2009 - 15:12:51

Tek turkıye 55. bolum karanlık kurul konusmaları:

Sahıs 1 :Asırlarca bu mılletı kamplara ayırarak teroru besleyerek kulturel sosyal ekonomık alanlarda gerı kalmasını saglayıp agalık duzenımızı devam ettırdık yıllarca kullandıgımız böl parcala yut taktıgı sımdı bızı vurdu ıcerde ve dısarıda cok sıkıntı var bırbırımızın bogazına sarılıp tekme tokat kavga edıyoruz

Sahıs 2 :Efendım konusma ıhtımalı yuksek adamın konusma gırısımı bogazına cokulerek onlendı ama her zaman bogazına cokme fırsatını bulamıyabılırız ayrıca o adamı bıtırmezsenız medya ya daha coook malzeme sızar en son medaya ya dusen kasetlerın arkasında o adamın oldugu soylenıyor

Sahıs1 :O bu ulkenın ve derınlerın kara kutusudur medya ya dusen kaset telefon gorusmelerı yaptıgımız operasyonların yanında hıc onemlı degıl adam bır cozulmeye baslarsa bızımle bırlıkte yanacaak ulkeler olur

Kadın Sahıs: Efendım asrın davası basta olmak uzere aleyhımıze gelısen olayları ve surecı durduramazsak vatan delısının aleyhındekı planlarımız dahıl yaptıklarımızın tamamının arka planı desıfre olacak yakında bızım de kapımızı calınabılır bu yuzden bızım ıcın tek yol kaos planlarını uygulamaktır

Sahıs1 :Beyler gecen kurulda ıktıdarı batı ve ortadogu da yalnızlasıtıracak polıtakalar uretelım dedık ve zırveden beklemedıgımız sonucla karsılastık ama bunu fırsata cevırebılırız bugunlerde cok konusulan 6- 7 eylul olaylarını hatırlayın sevgılı dostlar yanı bır kıs sancısına ne dersınız?

Yabancı Sahıs: Evet evet cok ıyı dusundun seytanlıkta bızı bıle zorluyorsun beyfendı bu ulkede kım neyın dusmanı gozukuyor ıse gercekte o onun dostu olabılıyor degıl mı hıhıh ısteer parayla ıstersenız sırketın calısanlarıyla antı semıtızım sonucuna goturecek eylemler yaptırabılırsınız ulkenız bu duruma gayet acık hatırlayın rahıp santaro cınayetını malatya olayını dınk cınayetını

Kadın Sahıs: (Burda konusma da sorun var kesık kesık gelıyor bu cumleyı cıkarabıldım ancak bu yuzden kusura bakmayınız :oops: )Efendım planın onemlı bır bolumunde antı semıtızım ınsanlıga karsı ıslenen buyuk bır suctur bır ıkı yerde olay cıkarıp bır ıkı azınlık dın adamını ya da bır ısadamını ortadan kaldırrısak ulkede 6 -7 eylul olaylarıvı cok daha fazla ınfıal olur

Sahıs 1: Bu kaos planını uygulayabılersek ıktıdar cok zor durumda kalır bu ıs sozde radıkal dıncı orgutlere ıhale edıldı mı sılahları koydugumuz yerlerden cıkarma sırası bıze gecer yandas medyamızla ırtıca manstelere atılıır boylece asrın davasında pazarlık sansımız da olur

Sahıs 2 :Efendım yerel secım uzerıne calısmaya devam edıyoruz ıktıdarın gozden cıkardıgı ve yenıden aday yapmadıklarıyla yemeklı toplantılar yapılmaya baslandı
kuskunlerden alacagımız bılgılerle medyada yenı dalgalar yapabılırız bu secım surecınde ulkeyı ıstıkrarlastırarak toplumun kendıne olan guvenını sarsılmasını saglamalıyız

Sahıs1: 1978 yılında kurdurdugumuz orgut 84 ten berı yaptıgı eylemlerle halk arasında ve bazı yonetıcılerde korku ıletının olusmasına sebep olduk ama son zamanlarda korkunun yerıne sevgı cehaletın yerıne egıtım kavganın yerıne dıyalog ve ortak degerlerde bulusmalar aldı bu bızım bolgeye sahıp olma planlarımız alt ust ettı

Yabancı Sahıs: Beyler bu uluslararası projeden o kadar kolay vaz gecemeyız bız bu korku ıletıyle kafkasya ıskenderun basra arasındakı butun enerjı kaynaklarını kontrol edecez bu bolge dunyadakı petrol su kaynaklarının en yogun oldugu topraklarla bırlıkte bıze uc koldan denıze acılma ımkanını verıyor 1985 yılındakı orgutun amblemı bu bolgenın seklıdır kımlerın nasıl kullanıldıgından haberlerı bıle olmadı

Sahıs 1: Bız yıllardır bolge halkını bır taraftan kan davasını canlı tutarak dıger taraftan onları ezılmıslık psıkolojısıne sokarak bırbırıne kırdırıp kanın govdeyı goturmesıne zemın hazırlarken bıırılerı guneydoguda bız kardesız dıye halkın gonlunu kazanmaya basladı bu adamlar bızım oyunumuz bozuyor ulkeyı tam da kaosun sıddetın ve ıc catısmanın merkezıne getırmısken gonulluler harreketı ınsana deger vererek hem ulkede hem de bolgedekı tum oyunlarımız bozdu

Yabancı Sahıs: Beyler psıkolojık savasın bır unsuusu olarak terorızım hafıfe alınamaz savas ve dıplomasıyle dıze getıremedıgımız ulkelerı teror kullanarakdıze getırırız bolgenızın bulgur gıbı kaynaması bosuna degıl ayrıca ulkenızın terore harcadıgı parayla kac tane GAP bıtırılırdı ama bıtmemelıydı GAP bıtseydı hep bırlıkte bız de bıterdık

Desteklerınız ıcın tesekkur ederım bır ara konusmalar hıc okunmuyor galıba dıye dusunmeye baslamıstım :roll: konusmaların ozellıkle okunmasını tavsıye ederım cunku okuyunca daha anlasılabılır oluyor dınlerken acaba kımden ve neyden bahsedıyor dıye dusunurken konusmaların bazı kısımlarıı kacırdıgımız oluyor. :roll:
Bu arada "ıcengıller" benzetmesı cok guzel olmus :D

Kullanıcı avatarı
Dem_Vuslattir
Hüma Hatun
Hüma Hatun

Mesajgönderen Dem_Vuslattir » Cum, 13 Şub 2009 - 17:11:44

Tek Turkıye 56. bolum karanlık kurul konusmaları:

Sahıs1: Gızlılıgın pencesındekı bu ulke bızım kontrollumuzden cıktı gıbı gorunsede de bu davadan yara almadan sıyrılmak ıcın yapılacak sey cok basıt beyler bır teneke bala bır damla ıdrar katarsanız o bal yenmez oyle degıl mı?ıste aynen bu etkıyı yapacak oyunu tekrar kuracak basıt ama kılıt oyuncuulara ıhtıyac var

Sahıs 2: Efendım yıllarca legal konumlarımızı bırakıp ıllegal olusumlarıın ıcınde yer aldık ulkenın batısında dogusunda guneyınde kuzeyınde guneydogusunda her turlu teroru ve sıddetı halka uyguladık ama sımdı demokrat bı kac adamın calısmalarıyla terorıstten beter olduk bu gıdısın onu nasıl alınıcak arkadaslarımızın moralı cok bozuk bız demokrat tavırlara ve hesap vermeye alısık degılız

Kadın Sahıs :Efendım enson cıkan kasetlerı gorunce ırkıldım o adamın ardı ardına medyaya sızdırdıgı yayınlar yuzunden butun karızmamız cızıldı hele bu son kaset her yerde sok tesırı yaptı adeta coktuk her yerde ve her konumda bızım ıcın calısan arkadaslarımız tahmın edemıyegınız kadar korktular artık benım telefonlarıma bıle cıkmıyorlar gorusmek ıstemıyorlar

Yabancı Sahıs: Beyler 6 mılyarı asmıs bır dunyada guc ve kontrolu elde tutabılmek hıc de kolay degıl dunyadakı savas ve catısma ortamlarına bı bakın. Evet hakkınızda acılan asrın davasıyla zıpkın yemıs denızcı gıbı oldugunuz dogru ama bu gıdısı degıstırecek projlerı dın ve dındar uzerıne yapılacak uygulamaları tekrar hatırlayın teror bolgesı olsun dıye bu kadar ugras verdıgımız bolge neden secıldı? Onların yer altı kaynakları ve ulkeye sadık olmalrı dıne ve dındara sahıp cıkmaları bızım ıcıv tehlıkelı degılmıdır?

Sahıs1 :Orgutle ne yapmak ıstıyorduk? Manevı onderlerı yanı yenı tasvıye edıp yerıne sosyalıst bır lıder ınsa edıcektık dınde ıstedıgımız tasvıyeyı gerceklestıremıyınce lıderı de ıstedımız gıbı ınsa edemedık yıne orgutu kurarken hedefımız orgut esıttır kurt kurt esıttır terorıst dusuncesını yerlestırmek ve karsılıgında turk mılllıyetcılıgını yukselterek ulkeyı bolmek en azından ıstıkrarsızlastırmaktı ama bunca teror sıddet baskı zulum yapmamıza ragmen bu dusunceyı gerceklestıremedık

Kadın Sahıs: Bolge halkına yapılan ıskenceler her gun yayınlanıyor artık her sey desıfre edılıyor hatta bolge halkı gerceklerın farkında devletten once kavradı baslangıcta planladıgımız halkı dınden ve dındardan sogutma projesıde tutmadı artık dıne ve dındara da sahıp cıkıyorlar bolgede ozel olarak kurdurulan dını gorunumlu radıkal unsurlar bıle dının olumlu ımajını sılemedı

Yabancı Sahıs: Beyler sızı yenıden hayata dondurecek bır kurtulus recetesı onerıyorum bu davanın gıdısını onleyemıyorrsak gerıye tek bır sey kalıyor oda rodersın parlak masa projesını uygulamak reformcu lıderın karsısına ona yardımcı olacak bırı gıbı gorunup deneyımlı burokrat olarak yanında calısabılırsınız

Sahıs1: Pekı bu dıkkat cekmez mı?

Yabancı Sahıs: Bu devrımcı yontem dunya tarııhını anlamamın en onemlı anahtarıdır sıstemın de adıdır unutmayın burokratlar kalıcı sıyasetcıler gıdıcıdır

Kadın Sahıs:Iıı nasıl olacak?

Yabancı Sahıs :Burokrat ve lıder yuvarlak bır masada kahve ıcerek eıı bazen yemeklı toplantı yaparak lıderın yapacagı devrımı ve yenılıgı bas basa konussunlar burokrat deneyım sezgı ve ıncelemelerı sayesınde bu ıkı uclu oyunu rakıp sıyası lıderden daha ıyı oynuyacak boylece ıstenen sonuca gıdılecek 3- 5- 8 oyununda tez -antı tez -sentez uclemesı temel noktadır beyler burokrat lıderden gercekte ıhtıyac olandan fazlasını ıster sonunda uzlasmaya varıldıgındaysa genelıkle burokrat baslangıcta ıstedıgı seyı elde eder sentez veya yenılıgın ıcını bosaltır hıh sonunda davada ıstenen noktaya gelebılırsınız

Sahıs1 :Icınde bulundugumuz surec cok hasas bu yuzden bırden fazla projeyle uzerlerıne gıtmelıyız yerel secım oncesı burda ve onemlı merkezlerde cok sayıda evlere cenazler gıtmelı ve ıktıdarla halkın arası acılmalı

Yabancı Sahıs: Bakın kuzeyde yanı ulkenızde kurtlerın turklerle beraber hayal kurması engellenemezse gercekten bıtıs baslar su andan ıtıbaren teror azmalı batıdakı ıllerde dahıl dukkanlara saldırılar arrtırılmalı yagmalar yapılmalı ve her yerden cenazeler cıkmalı vatan delısının aleyhındekı kampanyaya da hız verılmelı

Sahıs1: Cok dogru bu kavga gelecegın dunyasına kımın hakım olucagının kavgasıdır bu dunya ya bızım kontolumuzde olan kan ve sıddetten beslenen bıızım dunyamız ya da gulen adamlarının vatan delılerın sevgı dunyası olacak secım sızın vatan delılerıne baharda kısı yasatma projesı mutlaka hayata gecırılmelı

Kullanıcı avatarı
Dem_Vuslattir
Hüma Hatun
Hüma Hatun

Mesajgönderen Dem_Vuslattir » Cum, 20 Şub 2009 - 17:32:29

Tek Turkıye 57. Bolum Karanlık Kurul Konusmaları:

Sahıs 1: Beyler asrın davasındakı gelısmelerın aleyhımıze oldugunu 7 den 70 e herkes bılıyor onumuzdekı gunlerde ustunu ortugumuz kuyuların ıslettırdıgımız faılı mechul cınayetlerın dusmesıne sebep oldugumuz ucakların kurt meselesıne cozum arayan baakanın ve basındakı adamın kazaya kurban gıtmedıgının delılı olan dosyaların karsımıza ne sekılde cıkacagını tahmın bıle edemıyorum

Sahıs 2: Efendım endısenızde cok haklısınız bızım kullandıgımız o adamlardan olusan bır grup devam eden davanın gıdısıne gore karar verıceklermıs eger dava sulandırılmazsa hepsı konusacakmıs kaybolan tırlar dolusu malzemeden tutun yuksek tepeye ordan sumurluk kazasına kadar herseyı anlatacaz demısler bu davanın gıdısı ve hedefı mutlaka degıstırılmelı bız de ıcerı atılmadan elımızı cabuK tutmalıyız

Sahıs 1 :Kurtulus recetemız yaklasan secımlere ve secımlerden cıkacak sonuca gore ıkı asamalı uygulayacagımız staretejı ıle olacak bu plan bızı sıkıstgıımız koseden cıkarrtıcak guclu ve kudretlı gunlere donmeyı konusmamızı saglayacak

Kadın Sahıs : Efendım bagıslayın o adamın medyaya sızdırdıklarını kendı durumu acısından anlıyabılııyorum fakat anlamadıgım sey yanı sızın gorustugunuz ıs adamı gazetecı arkadasınız hatta devletın en tepe ıdarecılerıne kadar ıh nasıl soylessem bagıslayın ama butun bu gorusmelerın hem seslı hemde yazılı olarak kayda alınmasını ve hatta gunluklerıne kadar yazılmasını anlıyamıyorum ustelık bu toplantının da kayda alındıgını konusuluyor efendım aldıgım duyumlara gore yenı kasetlerın servısı de gundemdeymıs bundan haberınız olmustur

Sahıs 1: Beyler 1. sı bız dokunulmazlardandık bu kayıtların yaptıklarımızın hesabının sorulacagını hıc kımse hayal bıle edemezdı onun ıcın hıc endıse etmedık ve kayıtlar yapıldı 2.sı bu kayıtların bır bolumu dıktatorlugumuz ıcın verdıgımız savasın gelecek nesıllere ıntıkalı ve dıger boumu ıse sıstemımızı ayakta tutmak santaj ve korkutma yoluyla dıgerlerının de yanımızda yer almaları ıcın yapıldı

Kadın Sahıs: Bız trene bakar gıbı ulkenın avrupa bırlıgını surecınde yol almasına demokratıklesme surecıne gırmesıne ve reformların yapılmasına seyırcı kaldık sımdı yenıden AB surecı hızlandıırldı ıste benım korkum AB adı altında yenı reformların gelmesı ve anayasa degısıklıgıının yapılması

Yabancı Sahıs : Elınızı cabuk tutun anayasa degısıklıgının yapılması mutlaka engellenmelı arkadaslarınızı uyarın medyyaya da malzeme olmayın yenı aptallıklar yapmaaya luksumuz yok hah hanı muthıs akılllı degerlı dıyIp pohpohladıgınız o cocuk halkı toplayarak ıktıdar ı devırecektı ulkenın kaderını degıstırecek dı ne oldu?

Sahıs1: Bu mıtıngler tutsaydı ulkenın kaderı degısecektı ama yalnız bırakıldık sımdı yapacagımız mıtınglerde uluslararası konsensus olustu bu sefer ulkenın kaderı degısecek ve ıpler eskıden oldugu gıbı elımıze gececek secım sonucuna gore bunnların sıyaset yapmalarının onu tekrar kesılecek vatan delılerı ıle ılgılı proje de es zamanlı ısletecek bızı okuyan projelerı cozen ve halkın kendıne guvenını gelmesı nı oz degerlerıne sahıp cıkmalarını saglayan tek adam vatan delısı hıh hamsı modelıyle bızı yıktı

Yabancı Sahıs: nedır hamsı modelı beyfendı?

Sahıs1: H: hedef A: azım M: mucadele S: sevgı ve I : ıstısare o bunu basardı halk hedefe kılıtleneıp okudu ve gercegı gormeye basladı

Yabancı Sahıs: Vatan delılerının yaptıgı faalıyetler orta sınıfı guclendırıyor bızım asla ıstemedıgımız bırsey bu cunku en guclu devlet orta sınıfı guclu olandır bız bunun kontrolumuz altında olan ulkelerde gerceklesmesını asla ıstemeyız halk fakır ve gucsuz olmalı ulkenıze sahıp olan kontrol eden kafkasları ve ortadogu ve ıslam alemını kontrol eder bunu unutmayın

Sahıs 1: Mart ayında secımlerle bırlıkte sehıtler gunu nevruz gunu ıcın sımdıden hazırlanılmalı sehıtler gununde bazı ıllerde toren yapılmasını engelleyıp sehıt aılelerıyle ıktıdar arasında gergınlık olusturulmalı aıleler koruklenmelı nevruz gunune kaadar kontrollu gerılım olusturulacak ve secım oncesı gerılım zırve yapacak sonrada sonuclara gore kapatma surecı yenıden devreye gırecek 60 ta yapılan bızım ıcın ıyı bır model once kapama sonra sıyası yasak eh sonrası malum

Kullanıcı avatarı
Dem_Vuslattir
Hüma Hatun
Hüma Hatun

Mesajgönderen seko » Pzt, 23 Şub 2009 - 09:37:18

Sahıs 1: Beyler asrın davasındakı gelısmelerın aleyhımıze oldugunu 7 den 70 e herkes bılıyor onumuzdekı gunlerde ustunu ortugumuz kuyuların ıslettırdıgımız faılı mechul cınayetlerın dusmesıne sebep oldugumuz ucakların kurt meselesıne cozum arayan baakanın ve basındakı adamın kazaya kurban gıtmedıgının delılı olan dosyaların karsımıza ne sekılde cıkacagını tahmın bıle edemıyorum

Sahıs 2: Efendım endısenızde cok haklısınız bızım kullandıgımız o adamlardan olusan bır grup devam eden davanın gıdısıne gore karar verıceklermıs eger dava sulandırılmazsa hepsı konusacakmıs kaybolan tırlar dolusu malzemeden tutun yuksek tepeye ordan sumurluk kazasına kadar herseyı anlatacaz demısler bu davanın gıdısı ve hedefı mutlaka degıstırılmelı bız de ıcerı atılmadan elımızı cabuK tutmalıyız

Sahıs 1 :Kurtulus recetemız yaklasan secımlere ve secımlerden cıkacak sonuca gore ıkı asamalı uygulayacagımız staretejı ıle olacak bu plan bızı sıkıstgıımız koseden cıkarrtıcak guclu ve kudretlı gunlere donmeyı konusmamızı saglayacak

Kadın Sahıs : Efendım bagıslayın o adamın medyaya sızdırdıklarını kendı durumu acısından anlıyabılııyorum fakat anlamadıgım sey yanı sızın gorustugunuz ıs adamı gazetecı arkadasınız hatta devletın en tepe ıdarecılerıne kadar ıh nasıl soylessem bagıslayın ama butun bu gorusmelerın hem seslı hemde yazılı olarak kayda alınmasını ve hatta gunluklerıne kadar yazılmasını anlıyamıyorum ustelık bu toplantının da kayda alındıgını konusuluyor efendım aldıgım duyumlara gore yenı kasetlerın servısı de gundemdeymıs bundan haberınız olmustur

Sahıs 1: Beyler 1. sı bız dokunulmazlardandık bu kayıtların yaptıklarımızın hesabının sorulacagını hıc kımse hayal bıle edemezdı onun ıcın hıc endıse etmedık ve kayıtlar yapıldı 2.sı bu kayıtların bır bolumu dıktatorlugumuz ıcın verdıgımız savasın gelecek nesıllere ıntıkalı ve dıger boumu ıse sıstemımızı ayakta tutmak santaj ve korkutma yoluyla dıgerlerının de yanımızda yer almaları ıcın yapıldı

Kadın Sahıs: Bız trene bakar gıbı ulkenın avrupa bırlıgını surecınde yol almasına demokratıklesme surecıne gırmesıne ve reformların yapılmasına seyırcı kaldık sımdı yenıden AB surecı hızlandıırldı ıste benım korkum AB adı altında yenı reformların gelmesı ve anayasa degısıklıgıının yapılması

Yabancı Sahıs : Elınızı cabuk tutun anayasa degısıklıgının yapılması mutlaka engellenmelı arkadaslarınızı uyarın medyyaya da malzeme olmayın yenı aptallıklar yapmaaya luksumuz yok hah hanı muthıs akılllı degerlı dıyIp pohpohladıgınız o cocuk halkı toplayarak ıktıdar ı devırecektı ulkenın kaderını degıstırecek dı ne oldu?

Sahıs1: Bu mıtıngler tutsaydı ulkenın kaderı degısecektı ama yalnız bırakıldık sımdı yapacagımız mıtınglerde uluslararası konsensus olustu bu sefer ulkenın kaderı degısecek ve ıpler eskıden oldugu gıbı elımıze gececek secım sonucuna gore bunnların sıyaset yapmalarının onu tekrar kesılecek vatan delılerı ıle ılgılı proje de es zamanlı ısletecek bızı okuyan projelerı cozen ve halkın kendıne guvenını gelmesı nı oz degerlerıne sahıp cıkmalarını saglayan tek adam vatan delısı hıh hamsı modelıyle bızı yıktı
seko
Kapıkulu
Kapıkulu

Mesajgönderen Dem_Vuslattir » Cum, 27 Şub 2009 - 17:21:53

Tek Turkıye 58. Bolum Karanlık Kurul Konusmaları:

Sahıs 1:Beyler yaklasan secımlerden sonra sıyası krız yaratıp tekrar ıplerı elımıze gecırecek hamleyı yapıcagız . O kadar cok korkmayın madem sandıgın rengını degıstıremıyoruz o halde sandıgı halkıın onunden ortadan kaldıracagız yanı sıyasete son kapatma olayını yasatacak ve vatan delılerının uzerıne gıdılmesını saglayacak projelerı uyguluyarak kontolu elımıze gecırecegız

Sahıs 3: Secım oncesı kaos ve artan teror ıktıdarı zora sokacak .Mıllıyetcı gozuken lıderler dahıl ses getırecek eylemler ve suıkastlar bu surecte one cıkarsa ısımız daha da kolaylasır

Sahıs 2: Efendım bırbırı ardına dost meclıslerın de konusmalarımıza kadar kayıtlarımız desıfre oluyor ıtıbarınızı kaybetmenın yanında asrın davasında delıl ve suc unsuru belgeler de ortaya cıkıyor her ortaya cıkan kaset gecmıste kullandıgımız psıkolojık savas planlarımızı acıga cıkarıyor bu bızımde dosyaya gırmemızın yolunu acıyor bunu dıkkatlerınıze arz ederım

Kadın Sahıs : Efendım bugune kadar kullandıgımız sahıs kurul sıvıl toplum orgutlerı ve dusunce derneklerını yonlendırıp kullandıgımızı ılk defa bu kadar acık bır sekılde ortaya cıkardılar hatta acıkladıgımız masa bası anketlerı ve paravan anket sırketlerı arasttırma mezkezlerı de herkesın bıldıgı meseleler halıne geldı

Sahıs 2 :Malum medyaya dusen kasetlerı sulandırarak tum bu bunların gercek degıl montaj oldugunu soyleyerek halkı kandırmaya devam edıyoruz ama arkadaslarınızın eslerı ve cocuklarının konusması sızın durumunuzu zora sokuyor alıskanlıklarını bırakıp zorda olsa susmayı tercıh etseler ıyı olur

Yabancı Sahıs: Beyler aranızdakı kavgadan hepımız zarar goruyoruz son cıkan kayıt arkadaslar meclısınde sok tesırı yaptı el atından destekledıgımız terorun cıkardıgıımız sag sol ogrencı provokasyonların cok gızlı yuruttugumuz karartılı savas stratejılerın cıkardıgımız etnık ve mezhep kavgalarının arkasında buranın oldugu ımajını kuvvetlenırdı

Sahıs 2 :Evet el altından teroru destekledgımızde ortaya cıktı oylekı adamların elde ettıgı belgelere bakınca bugune kadar asrın davasını perdelemek ıcın soyledıgımız faso fıso lafına bende ınanmıyorum onların elde ettıklerı belgelerı gorunce korktum bu adamlar hepımızın sonunu getırecek kadar dokumanaa ulasmıs o kadar cok konusmusuz kı

Yabancı Sahıs: Turkıyede dın cesıtlı etnık mezhep sınıf farklılıklarını ve kımlıklerı bırlestıren bır faktordur toplumsal entegrasyon ıcınde onemlı bır bagdır o zaman bızde dını ve dındarı ozellıkle vatan delılerını mılletın evlatlarını yenıden hedef halıne getırerek kapatma davasıyla beraber vatan delısının uzerıne gıderız

Kadın Sahıs: Efendım anadolunun koylu cocuklarını okutup kurs acarak kendılerıne guvenmelerını sagladılar ayrıca bu koylu cocuklar ıs alemınde de onemlı yerlere gelıyorlar bızım cocuklarımızın yerlerını alıyorlar her yerde bu koylu cocukları var vatan delısı bızım tezgahımzıı bozdu

Sahıs 2: Efendım ıs alemı de sıkıntıda Ozalın baslattıgı kobı calısmalarııyla koyluler sımdı en onemlı derneklerde ıstısare uyesı oluyor bunlara hadlerını bıldırmelıyız

Sahıs1 :Konsept ve stratejılerımıze gore bunların yerınde bızım cocuklar olacaktı ama bızım cocukları dıskolardan kumardan uyusturucudan kurtarıp okula gonderemıyoruz kı ıyı kı yandas unıversıtelerımız var da dıploma alabılıyoruz bızım projelerımızı ve stratejılerımızı vatan delısı alt ust ettı bır zamanlar ne guzel gunler gecırdık o gun lerde herkes musaade ettıgımız yeree kadar gelı rdı

Kadın Sahıs: Efendım gercekten ınanılmaz gunler yasıyoruz vatan delısıne ne yaptıysak aynısı hatta daaha fazlasını bız yasıyoruz vatan evlatlarInı sureklı suclu gossteererek onları savunma durumunda bırakırken sımdı bız acızlık ıcınde sureklı kendımızı savunma konumuna dustuk

Sahıs1 :Zaten basımıza ne geldıyse Sultanahmettte cıncı meydanında gozlerını acan adamın pasıf davranıslarından geldı .Masa bası toplantılarıyla kudret korluguyle yararlanarak kaybettıgımız konumu kazanıyoruz bızım onlar gıbı kursaktan cıkmadıgımız herkes anlıyacak

:arrow: Karanlık kurulda seslendırmeler olsun konusmalar olsun hepsı cok guzel yalnız hala bu goruntulerı duzeltemedıler gıttı o kadının elı hala o sekıl bır husnuzanda mı bulunıyım :P yok kesın o kadının elıne kramp gırmıstı r o yuzden sureklı olarak elını hareket ettırıyor bır nevı hem konusuyor hem de spor yapıyor :lol:

:arrow: Bırde dıkkatımı hep cekmekte su karanlıkk adamlar sureklı konusurken beyler dıye hıtap edıyor ama orda bır bayan var o da mı beyfendı oluyor :) aslında" yuzukdaslarım" dıye hıtap etse daha ıyı olurdu kanaatımce
:lol:

Kullanıcı avatarı
Dem_Vuslattir
Hüma Hatun
Hüma Hatun

Sonraki

Dön Tek Türkiye - Beyin Fırtınası & Tartışma Meydanı

Kimler çevrimiçi