Yeşeren Ümitler - Özetler

Herşey bitti derken ümitler yeşerdi... Örnekleri Kendinden bir hareket...

Yeşeren Ümitler - Özetler

Mesajgönderen Asya » Pzr, 20 Şub 2011 - 08:48:22

Resim

Kazakistan'da yeşeren ümitler


Yeni bir dünya heyecanı ile yola çıkan bir avuç eğitim sevdalısı gönüllünün ve Türk okullarının hikâyesini anlatan "Yeşeren Ümitler" belgeseli yeni sezonda, yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşuyor.


Geçen yıl, hareketli görüntüler, yüzlerce fotoğraf, yerli ve yabancı röportajlar ve canlandırmalar eşliğinde Türkiye sevdalılarının yaptıkları fedakârlıklar, ülke içinde ve dışında kazanılan maddi ve manevi onlarca başarı hikâyesi yayınlanmıştı. Türkiye'den dünyaya yansıyan sevgi hareketini o günlere şahitlik eden eğitimcilerin, bilim adamlarının, bürokratların, siyasetçilerin, işadamlarının, askerlerin, ev hanımlarının ve öğrencilerin anlattığı belgeselde Atayurt Kazakistan anlatılıyor. Bir işadamı olmasına rağmen eğitim gönüllüsü olarak Orta Asya'ya kanat çırpan Yusuf Pekmezci'nin kamerasından okulların ilk açılışında yaşananlar, o günleri belgeleyen çok özel fotoğraf ve görüntüler yayınlanıyor. Rahmetli Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın Kazakistan gezisinden çarpıcı detaylarla başlayan belgesel, Özal'ın ülkedeki okullara sahip çıkışını da konu alıyor. Bu tür okulların açılmasını destekleyen Özal ile ilgili, arşiv görüntülerine yer veren programda, yapılan fedakarlıkları şahitleri anlatıyor. Programın ikinci bölümünde, sayıları gitgide artan okulların yetiştirdiği öğrenciler ile yapılan röportajlara da yer veriliyor. Hayalleri ile emeklerini birleştiren Türkiye sevdalılarının heyecanlı anlatımlarının ekrana geleceği bu bölümde okul açmak üzere Kazakistan'a giden sevgi hareketinin öncülerinin unutulmaz anılarını dinlemek mümkün. SAMANYOLU TV 11.05

Yeşeren Ümitler, Kazakistan 2. bölümü ile ekrana geliyor... İnsanlığa adanan yaşam öykülerinin yer aldığı Yeşeren Ümitler belgeseli, insanların ruhuna dokunacak birbirinden heyecanlı hikâyelerle devam ediyor...
Resim
Kullanıcı avatarı
Asya
Gülcemal Sultan
Gülcemal Sultan
 
Mesajlar: 20501

Yeşeren Ümitler - Özetler

Mesajgönderen Asya » Pzr, 27 Şub 2011 - 08:57:48

Kazakistan'daki okulların göz yaşartan hikâyesi

Yeşeren Ümitler belgeselinin Kazakistan'daki yolculuğu devam ediyor. Göz yaşartıcı fedakarlıkların anlatılacağı bu bölümde, izleyicilere hüzünle sevinci birlikte yaşatacak arşiv görüntüleri yer alıyor.


Ata yurdundaki insanlara vefa adına katlanılan zorluklar, buraya ilk giden öğretmenlerin ne gibi sıkıntıların üstesinden geldikleri ekrana taşınıyor. SAMANYOLU TV 11.15
Resim
Kullanıcı avatarı
Asya
Gülcemal Sultan
Gülcemal Sultan
 
Mesajlar: 20501

Re: Yeşeren Ümitler 2. Sezon Kazakistan 4.Bölüm Eklendi

Mesajgönderen Asya » Pzr, 13 Mar 2011 - 08:42:05

Kazakistan'da Yeşeren Ümitler

Yeşeren Ümitler Kazakistan belgeseli son bölümüyle ekrana geliyor.

Kazakistan'ın günümüzde önemli devletler arasına girmeyi başarmasında rol sahibi olanlar, süreci Yeşeren Ümitler'de değerlendiriyor. Yapılan fedakarlıkların bir ülkeyi nasıl yükselttiğinin gözler önüne serildiği programda ayrıca, neden Kazakistan'da olunması gerektiği de örneklerle anlatılıyor.

SAMANYOLU tv 10.30
Resim
Kullanıcı avatarı
Asya
Gülcemal Sultan
Gülcemal Sultan
 
Mesajlar: 20501

Re: Yeşeren Ümitler 2. Sezon Nijerya Bölüm Eklendi

Mesajgönderen Asya » Pzr, 27 Mar 2011 - 08:47:04

Yeşeren Ümitler Nijerya yolunda

Türkiye adına dünyanın dört bir tarafına koşan insanların hikâyelerinin anlatıldığı Yeşeren Ümitler'de bu hafta, Nijerya görüntüleri ekrana gelmeye devam ediyor.

Ülkede uzun süre hakim olan beyaz adam algısının nasıl değiştirildiği, o dönemi yaşayanlar tarafından anlatılıyor. Samanyolu
Resim
Kullanıcı avatarı
Asya
Gülcemal Sultan
Gülcemal Sultan
 
Mesajlar: 20501

Re: Yeşeren Ümitler 2. Sezon Nijerya Bölüm Eklendi

Mesajgönderen Asya » Pzr, 03 Nis 2011 - 07:45:54

Resim

Nijerya'daki Türk okulları


"Yeşeren Ümitler", bu hafta Nijerya yolculuğunun üçüncü ve son bölümüyle ekrana geliyor.

İlk bölümlerde yeni bir ülkede atılan ilk adımları, yaşanan zorlukları ekrana getiren belgesel, son Nijerya bölümünde, farklı kültürlerin kaynaşmasını ekrana getiriyor. Türk okullarıyla birlikte Nijerya'da Türkiye imajının nasıl değiştiği çarpıcı hikâyelerle anlatılıyor. Hem Nijeryalıların hem de Türkiye'den gidenlerin anlatımlarına yer verilen belgeselde, yaşanan değişim tüm detaylarıyla ekrana geliyor.

SAMANYOLU TV 07.30
Resim
Kullanıcı avatarı
Asya
Gülcemal Sultan
Gülcemal Sultan
 
Mesajlar: 20501

Re: Yeşeren Ümitler - Yeni Sezon

Mesajgönderen tekkol » Pzr, 25 Ara 2011 - 15:18:03

Irak'ı aydınlatan ışık

Resim

Hayatlarını sevgiye adayan insanların gerçek hikâyesi Yeşeren Ümitler'de ekrana gelmeye devam ediyor.

Farklı ülkeleri, farklı insanları ve farklı hikâyeleri konu alan program, Irak'taki 3. bölümüyle ekranda. Programın bu bölümünde; aynı kültürü paylaşan insanların yaşadıkları anlatılıyor. Bu hafta ekrana gelecek 3. bölümde Irak'taki Işık Kolejleri'nin, eğitim sistemini ülkenin gündemine başarıyla yerleştirmesi ele alınıyor. 1993-1994 yıllarında Irak'ın genel bir manzarası da o günlerin görüntü arşivi eşliğinde izleyicilere sunuluyor. Savaş ve kargaşa döneminden ilginç olayların paylaşılacağı belgeselde, bugüne kadar yayınlanamayan birçok ayrıntıya yer veriliyor.

MEHTAP TV / 21.30
Resim
Kullanıcı avatarı
tekkol
Muvakkitbaşı
Muvakkitbaşı
 
Mesajlar: 18345

Yeşeren Ümitler - Romanya 2. Bölüm

Mesajgönderen Hayrunnisa » Pzr, 15 Oca 2012 - 03:22:40

Ümitler Romanya'da yeşeriyor

Resim

Her şeyini bir bavula sığdırarak yollara düşen eğitim gönüllülerinin hayatı, 'Yeşeren Ümitler' belgeseli ile ekrana gelmeye devam ediyor.

Yeşeren Ümitler bu akşam, Romanya'daki 2. bölümüyle ekranda. Belgeselin bu bölümünde, Romanya'nın Köstence kentinde 1994'te açılan ilk okulun hikâyesi anlatılıyor. Bu dönemdeki eğitimciler ve onlara yardımcı olan işadamları, karşılaştıkları zorlukları ve o günlerin ruhunu seyirciyle beraber yeniden yaşıyorlar. Fedakârlık üzerine kurulu bir eğitim hareketinin ilk yansımaları yavaş yavaş bu yıllarda ortaya çıkıyor. Romanya halkı başlangıçta, tanımadığı bu insanlara tereddütle yaklaşsa da yetkililer başta olmak üzere desteklerini eksik etmiyorlar. Bütün bunlarla birlikte herşeyin temelinde bir fedakrlık öyküsü yatttığı yansıyor belgesele.

MEHTAP TV 21.30
Kullanıcı avatarı
Hayrunnisa
Gülnuş Sultan
Gülnuş Sultan
 
Mesajlar: 3095

Yeşeren Ümitler, Mehtap Tv'de Devam Ediyor!

Mesajgönderen tekkol » Çrş, 15 Ağu 2012 - 17:23:11

Yeşeren Ümitler, Mehtap TV'de ekrana gelmeye devam ediyor...

Resim

GÜNEY AFRİKA’DA ANADOLU RUHU İLE "YEŞEREN ÜMİTLER"

Türk işadamı Ali Katırcıoğlu'nun öncülüğünde Güney Afrika’da inşa edilen
Nizamiye Külliyesi’nin hikayesi Yeşeren Ümitler belgeseliyle Mehtap TV’de ekrana geliyor.

Güney Afrika’da Anadolu Ruhu adını taşıyan belgesel, Amerika’da üç yıl
boyunca süren cami yapma mücadelesi sonuçsuz kalmasıyla rotasını
Güney Afrika’ya çeviren Ali Katırcıoğlu’nun ilginç hikayesini ekrana taşıyor.

Nizamiye adı verilen proje kapsamında Güney Afrika’da inşa edilen, Selimiye şaheserinin
benzeri bir camii, İmam Hatip Lisesi, konferans merkezleri, geleneksel Türk-Müslüman
kültürünü tanıtacak mekanlar ve Osmanlı çarşısının yapımı ekrana geliyor. Projeye Afrikalıların
atamız dedikleri Mandela’nın tavsiyesi ile bir klinik ve İlahiyat Fakültesi de ekleniyor.

Anadolu ruhunu Güney Afrika’ya taşıyan Yeşeren Ümitler
belgeseli 16 Ağustos Perşembe saat 23.00’te Mehtap TV’de.


Yeşeren Ümitler Künye:
Yapımcı: Veysel Karani Gümüşdereli
Yönetmen: Emine Ulu
Görüntü Yönetmeni: Sait Küçükşahin


Resim

Resim

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
tekkol
Muvakkitbaşı
Muvakkitbaşı
 
Mesajlar: 18345

Yeşeren Ümitler - Özetler

Mesajgönderen Asya » Çrş, 19 Ara 2012 - 13:07:12

Yaptıklarını öğrenince gözyaşlarınızı tutamayacaksınız!

Resim

Dünyanın dört bir tarafına büyük bir heyecanla giden insanların hikayelerini anlatan Yeşeren Ümitler belgeselinin yeni sezon ilk bölümü 6 Ocak Pazar sabahı saat 10.00 da Mehtap Tv’de...

Fedakarlıkların, vedaların, buluşmaların, insanlık adına dünyanın dört bir tarafına büyük bir heyecanla giden insanların hikayelerini oldukça kapsamlı bir şekilde anlatan Yeşeren Ümitler belgeseli, dördüncü sezonda yolculuğuna devam ediyor.

Yeryüzü mirasçıları; şefkatli dokunuşlarla, Yüreklere dökülen katman katman buzlaşmış kar yığınlarını temizliyor... Tevazu kanatlarıyla, bir kardelen misali yükselen,yaşatma idealiyle dünyanın dört bir tarafına konan insanların hikayeleri, yepyeni ve etkileyici bölümlerle “Yeşeren Ümitler”de...

Yolculukta ilk durak Endonezya. Belgesel öncelikle Endonezya ile ilk ne zaman, hangi Osmanlı Hünkarı döneminde bağlantıya geçildiğini aktarıyor seyirciye. Ardından Birkaç öğrenci ile başlanan Endonezya’ya sevgi hareketini bütün ayrıntılarıyla anlatmaya başlıyor. Bu ayrıntılarda heyecan, vefa, beklentisizlik ve insanlığa faydalı olma aşkı ön plana çıkarılıyor. Genç üniversite öğrencilerinin yaşadıkları, bir ideal uğruna şahlandırılan insanların neler yapabileceklerini de ortaya koyması bakımından önemli.

Bu süreçte ilk olarak Endonezya’da açılan Pasiad okullarının başlangıç süreci bizzat yaşayanların hatıralarıyla canlanıyor. Öğrenciyken çekilen sıkıntılar, Türkiye’nin ve Türkiye insanının yeterince tanınmamasından kaynaklanan sıkıntılar, kültürel farklılıklardan- güven eksikliğinden kaynaklanan sıkıntılar...

Endonezyalı önemli akademisyenler, yöneticiler ve kanaat önderlerinin de görüşlerini paylaştığı Yeşeren Ümitler Endonezya’nın yeni sezon ilk bölümü 6 Ocak Pazar sabahı (yarın) saat 10.00 da Mehtap Tv’de yayınlanacak.
Resim
Kullanıcı avatarı
Asya
Gülcemal Sultan
Gülcemal Sultan
 
Mesajlar: 20501

Re: Yeşeren Ümitler" Yakında Mehtap TV'de!

Mesajgönderen uzaktaki » Çrş, 19 Ara 2012 - 13:51:07

İnşallah bu kez devamlı ve sabit bir saatte olur.
      *** Hizmet varsa yaşamaya değer ***
Kullanıcı avatarı
uzaktaki
Beylerbeyi
Beylerbeyi
 
Mesajlar: 4182

Re: Yeşeren Ümitler - Özetler

Mesajgönderen Asya » Pzr, 20 Oca 2013 - 10:56:05

Endonezya’da yeşeren ümitler

Resim

Fedakarlıkların, vedaların, buluşmaların ve dünyanın dört bir tarafına giden insanların hikayelerini ekrana taşıyan ‘Yeşeren Ümitler' belgeseli, dördüncü sezonda yolculuğuna devam ediyor.

İlk durak Endonezya. Yapımcılığını ve metin yazarlığını Veysel Karani Gümüşdereli'nin, yönetmenliğini Turan Şahin ve Emine Ulu'nun üstlendiği belgeselde Endonezya ile ilk ne zaman, hangi Osmanlı hükümdarı döneminde bağlantıya geçildiği aktarılıyor. Ardından, birkaç öğrenci ile başlayan Endonezya'da sevgi hareketi bütün ayrıntılarıyla yayınlanıyor.

Bu süreçte ilk olarak Endonezya'da açılan PASİAD okullarının oluşumu, yaşayanların hatıralarıyla anlatılıyor. Öğrenciyken çekilen sıkıntılar, Türkiye'nin ve Türkiye insanının yeterince tanınmamasından kaynaklanan sorunlar, kültürel farklılıklardan-güven eksikliğinden kaynaklanan sıkıntılar... Endonezya'nın ardından Yeşeren Ümitler'de dört bölüm Afganistan, üçer bölümden oluşan Kenya, Güney Afrika ve sonrasında ise Arnavutluk ve Fas belgeselleri derinlikli analizler eşliğinde birbirini takip eden sırayla yayınlanacak. ‘Yeşeren Ümitler’de önemli akademisyenler, yöneticiler, kanaat önderleri ve sevgi hareketinin ‘meyveleri’ de görüşlerini paylaşıyor. MEHTAP TV 10.00
Resim
Kullanıcı avatarı
Asya
Gülcemal Sultan
Gülcemal Sultan
 
Mesajlar: 20501

Re: Yeşeren Ümitler - Özetler

Mesajgönderen Asya » Pzr, 27 Oca 2013 - 10:04:35

Savaşın ortasında açan tebessüm

Resim

Yeşeren Ümitler bu akşam ‘Afganistan' bölümüyle ekrana geliyor. Yapımcılığını Veysel Karani Gümüşdereli'nin üstlendiği belgeselde; büyük bir savaştan çıkan Afganistan, iç karışıklıklarla yeniden kaosa sürüklenir.

İşte bu dönemde Afganistan’a giden birkaç eğitim sevdalısı yeni bir dönemi başlatıyor. Yeşeren Ümitler Afganistan belgeseli, eğitim sevdalılarının, binbir zorluk içerisinde sınırdan nasıl geçtiklerini, herkesin kaçtığı bir ülkeye neden girdiklerini, Afgan Türk liselerinin açılışı öncesinde hangi zorluklarla mücadele ettiklerini, öğrencileri savaşa rağmen nasıl bulduklarını gözler önüne seriyor. İlk öğrenciler, kanaat önderleri, akademisyenler ve yöneticiler de Türkiye'den gelen insanlar hakkında izlenimlerini, etkilendikleri noktaları anlatıyorlar. MEHTAP TV 10.00
Resim
Kullanıcı avatarı
Asya
Gülcemal Sultan
Gülcemal Sultan
 
Mesajlar: 20501

Re: Yeşeren Ümitler - Özetler

Mesajgönderen Asya » Cmt, 02 Şub 2013 - 12:38:08

Yeşeren Ümitler Afganistan bölümü göz yaşartacak

Resim

'Geleceğe buğulu bakan insanlara ümit aşılamaya geldik' diyen insanların destanlarının anlatıldığı Yeşeren Ümitler sizleri yine çok etkileyecek.

“Biz ölürsek mezarımızı okulumuzun bahçesine kazın”

CENGİZ ERCİYAS: 'Belki böyle bir fırtına gelir, eser gider ama biz o zaman Mezarı Şerif'teydik.'

MUSTAFA AYDIN: 'Bizim bahçeye düşmüş 93 tane bomba. Bunların bir tanesi patlamaz mı? Bir tanesi patlamamıştı bunların.'

ABDÜLKADİR AKTI: 'O çatışma ortasında gelip bizi sormaları gerçekten o zaman bizi çok duygulandırmıştı,'

CELALEDDİN ÖZER: 'Ağlayarak hepsi bir şey yazdılar, dediler ki, hocam biz o zaman vasiyetlerimizi yazmak istiyoruz.'

Yukarıdaki cümleler Afganistan'da eğitim sevdalılarının yaşadıkları durumu anlatan sadece kısa küçük bir kesit aslında... Yeşeren Ümitler belgeseli, Afganistan konulu ikinci bölümde 1990 lı yılların ortasında Afganistan’a giden eğitim hareketinin temsilcileri ile birlikte bu küçük kesitin eksik kalan parçalarını tamamlayarak büyük resmi ortaya koymaya çalışıyor.

Bütün yabancıların dahası Afganistan’ın kendi insanlarının ülkeyi terk ettiği veya terk etmeyi düşündüğü bir ortamda öğretmen ve belletmenlerin neden bu ülkede kaldıklarının psikolojik alt yapısı ön plana çıkartılıyor. İlk öğrenciler de bu psikolojiyi anlatmada yardımcı rol üstleniyorlar. Veliler ise çocuklarındaki gelişimi ifade ederken hala şaşkınlıklarını koruyorlar.

Bu bölümde Hanımefendiler de devreye girerek kendi bakış açılarından Afganistan’ı ve o ilk dönemlerdeki zorlukları yansıtıyorlar. Bu noktada seyirciyi hem geçmişe dair bir dönem penceresi açılıyor hem de savaşların insanların zihinlerinde bıraktığı etkiler gün yüzüne çıkıyor. Belgeselde bir kaos ortamında babaları birbirleriyle savaşırken aynı sırada oturmanın anlamını yine o ilk dönemin öğrencileri anlatıyor. ''Biz ölürsek mezarımızı okulumuzun bahçesine kazın'' diyen fedakar insanların tamamen gerçek hikayeleri Pazar sabahı 10.00 da Mehtap TV de.
Resim
Kullanıcı avatarı
Asya
Gülcemal Sultan
Gülcemal Sultan
 
Mesajlar: 20501

Re: Yeşeren Ümitler - Özetler

Mesajgönderen Asya » Cmt, 09 Şub 2013 - 14:28:05

Yeşeren Ümitler 'Zorluklarla Çelikleşmek'

Resim

Yeşeren Ümitler'de bu kez bir sistem ön plana çıkartılıyor, Belletmenlik. İç kargaşa ortamında önce öğrencilerini buldular sonra da onları korumaya çalıştılar... Öğrencilerini yeniden toplamak için helikopterlerle cephe cephe dolaştılar... Yeşeren Ümitler 'de bu kez bir sistem ön plana çıkartılıyor, Belletmenlik...

Bir ağabey, bir abla ve her şeyden önemlisi gerçek bir arkadaş. Ayrıca bir öğretmenin mayınların arasında öğrencisini kurtarma çabası, her türlü sıkıntıya ve zorluğa karşı, çelikten bir iradeye dönüşme hikayeleri, Taliban ile birlikte değişen hayatlar, Afgan insanının göz bebeği haline gelen okullların geçici olarak kapatılması süreci,
Mezar-ı Şerif'te bir belletmenin okula sahip çıkarak bir arkadaşıyla birlikte yaptığı mücadelenin enfes hikayesi...

Bütün bu hikayeler Yeşeren Ümitler'de herkes seyretsin diye gün yüzüne çıkartılıyor. Yeşeren Ümitler Afganistan 3. bölümü, "Zorluklarla Çelikleşmek '' Pazar sabahı her zamanki saatinde saat 10.00 da Mehtap TV'de...
Resim
Kullanıcı avatarı
Asya
Gülcemal Sultan
Gülcemal Sultan
 
Mesajlar: 20501

Re: Yeşeren Ümitler - Özetler

Mesajgönderen Asya » Cum, 15 Şub 2013 - 17:54:13

Yeşeren Ümitler Afganistan' belgeselini kaçırmayın

90 lı yılların başından günümüze Afganistan'a ve Afganistan'daki gelişmelere ışık tutan Yeşeren Ümitler Belgeselinde Afganistan son bölümüyle ekrana geliyor.

Bu bölümde eğitimin bir harap ülkede insanlara nasıl moral verebileceğinin altı çiziliyor.

Eğitimle birlikte nelerin değiştiği, bu değişimle birlikte Afgan Türk liselerinin ülkede nasıl algılandığı üzerinde duruluyor.

Öğrenciler bir taraftan kendilerindeki değişimi ve gelişimi anlatırken diğer taraftan aldıkları eğitimin önemini de vurguluyorlar.

Eğer Afgan Türk liseleri olmasaydı neler olurdu sorusuna da bu bölümde cevaplar aranıyor.

Eğitim, insanlık, kutlu duygular ve savundukları değerler adına yola çıkanlar da neden Afganistan 'da olduklarını bütün duygusallıkları ile dile getiriyorlar.

KUBİLAY MADEN : Kardeş olduk. Onlar bizim dilimizi öğrendi, biz de onların dilini öğrendik.
AYSEL AKÇA : Bayan olarak burada kalmak zor geliyor insanlara dışarıdan ama bence çok güzel yani
MUSTAFA ALYAR : Onun için benim tabiri caizse içim parçalanıyor. Afganistan'ın dünya üzerinde kötü bilinmesi
SEDAT TOZLUK : Buralar bizim vazgeçemeyeceğimiz yerler. Biz gurbet çocuğuyuz.
ZÜLEYHA AKTI : Yalnız kalmak, sıkıntı çekmek, zaten bunlar Allah'a yönelten şeyler.
HALİL RESULİ : Yani bunlar kendisi için değil, bizim milletimiz için gelmiş.
CELALEDDİN ABİ : Bu yabancılar gelmişler burada kalıyorlarsa biz vatanımızda niye kalmayalım duygusunu verdi
NUMAN ERDOĞAN : Şu anda Afganistan tam gidilecek ülke. Hizmet edilecek bir ülke.

İşte bu duygular bir zamanlar ve belki de hala günümüzde Afganistan'ı terketmek isteyenlere inat neden Afganistan'da olunması gerektiğini hatırlatıyor...

Hal böyle olunca Yeşeren Ümitler Belgeseli durumu özetleyen bir bölümle sona eriyor.

"Gün biter, çekilirler yeni bir nefes almak adına köşelerine. Bir iç muhasebenin eşiğinde başarıların sahibine el pençe divan durma zamanı belki de. İşte böylesi anlarda son sözleri söylemek her zaman için zordur. Sevda yellerine kapılıp insanlık adına ilahi kanatlarla uçuşan bu gönüllerin son sözleri ise her zaman aynı... Dünyanın dört bir tarafında olduğu gibi Afganistan’da da aynı...

Yazı:

“Biz O Şâha kul olduk, kulluğu cihân değer,
Kullukta Fahir bulduk, bilmeyiz başkasını.
Bulduk en bulunmazı, eşi olmayan cânân,
Güzelliği nümâyân, görmeyiz başkasını.”

Yapımcılığını Veysel Karani Gümüşdereli 'nin, yönetmenliğini Emine Ulu'nun üstlendiği belgeselde gelecek haftadan itibaren Afrika'nın renkli ülkesi Kenya ilk bölümüyle yer alacak.

Yeşeren Ümitler, Pazar sabahı 10.00 da Mehtap'ta..
Resim
Kullanıcı avatarı
Asya
Gülcemal Sultan
Gülcemal Sultan
 
Mesajlar: 20501

Sonraki

Dön Yeşeren ÜmitlerKimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok